top of page

DISCOVER MOBI

Założona w 1983 r. w Turcji firma MOBI jest producentem najwyższej jakości mebli charakteryzujących się unikatowym podejściem do drewna. Założyciel firmy, A.Rasit Karaaslan, jest wielokrotnie nagradzanym projektantem, a także twórcą całej kolekcji. Centrala i zakłady produkcyjne MOBI zlokalizowane są od samego początku w Bursie. MOBI produkuje swoje meble w systemie łączącym tradycyjny kunszt i zaawansowaną technologię. Ten system produkcji pozwala na indywidualizację przy jednoczesnym zagwarantowaniu doskonałości w jakości. 

Poza produkcją mebli współczesnego wzornictwa do użytku domowego, MOBI oferuje wysokiej jakości usługi również w branży kontraktowej. Od początkowej koncepcji projektu do ostatecznej instalacji, MOBI jest w stanie dostarczyć swoim klientom kontraktowym w pełni zintegrowane doświadczenie w dowolnym miejscu na świecie. Wysoko wykwalifikowany i elastyczny zespół architektów i inżynierów pracujący w dziale projektowania, zawsze znajduje najlepsze rozwiązania dla potrzeb klienta. Zrealizowane projekty obejmują hotele pięciogwiazdkowe, luksusowe rezydencje, biura korporacyjne i rządowe.

Nazwa MOBI stała się synonimem wysokiej jakości mebli zarówno w Turcji, jak i na całym świecie. Ręcznie wyselekcjonowane surowce, najnowocześniejsza technologia, najlepszy sprzęt na świecie i doskonałe rzemiosło są kluczowymi składnikami tego procesu; Jednak celem społeczności kreującej MOBI jest to, aby połączyć wszystko razem. Polityka jakości firmy nakazuje dążyć do szczęścia, satysfakcji i dobrobytu naszych klientów oraz całego personelu i dostawców. Brand stara się być o krok przed branżą poprzez stały monitoring, testowanie i innowacje. Mając te wartości, MOBI uzyskało certyfikat ISO 9001.

Począwszy od końca lat osiemdziesiątych, MOBI bierze udział w międzynarodowych pokazach mebli na całym świecie, prezentując swoje unikalne projekty, a tym samym przyciągając najbardziej prestiżową klientelę z całego świata. Marka co roku prezentuje swoją nową kolekcję na Salone del Mobile International Furniture Fair w Mediolanie.

EKSPOZYCJA MARKI WKRÓTCE W NASZYM SALONIE 

KRAKÓW UL. NADWIŚLAŃSKA 11 ZAPRASZAMY!

bottom of page